Panel klienta online Zgłoszenie online
Flaga Flaga Flaga
  Główna Odzyskiwanie Referencje Cennik Procedura Poufność Kontakt
Pogotowie całodobowe 663 690 690
 

O firmie

mip
Mip Data Recovery


Odzyskiwanie danych to stosunkowo nowa branża, świadomość społeczna w tym zakresie jest niewielka, ale wszyscy zgadzają się co do jednego, że realizację usługi powierzyć należy firmie, która zajmie się nośnikiem w sposób profesjonalny. Odzyskiwanie danych realizowane przez MiP DATA RECOVERY to doskonały wybór. MiP Data Recivery to sprawdzona marka, a firma w ciągu zaledwie kilku lat stała się liderem w branży odzyskiwania danych.


Do naszych klientów należą nie tylko osoby fizyczne, ale też, a może głównie firmy, banki i instytucje, a wysoki standard i skuteczność pracy potwierdzają otrzymane od nich referencje.

W procesie profesjonalnego odzyskiwania danych najistotniejsze znaczenie odgrywają dwa podstawowe czynniki:

 1. Stojące na najwyższym poziomie zaawansowania zaplecze technologiczne wraz z nowoczesnym laboratorium, wyposażonym w niezbędne materiały i narzędzia, które pozwalają właściwie zdiagnozować przyczynę utraty danych, natomiast w etapie końcowym wpłynąć korzystnie na ich przywrócenie.

  Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy tzw. komorę bezpyłową, która dzięki najwyższej klasie czystości powietrza umożliwia pracę na otwartych nośnikach i wpływa na skuteczność odzyskiwania danych. Dlatego odzyskanie danych utraconych w sytuacjach, w których inni poddają się, jak np. utraconych podczas powodzi czy pożaru nie stanowi dla naszego zespołu problemu.

  Odzyskane dane zawsze pozostają pod najlepszą ochroną, przechowywane są w specjalnie zbudowanej do tego celu serwerowni, a dostęp do nich przez cały etap realizacji usługi mają wyłącznie uprawnione do tego osoby.

 2. Doskonale wykwalifikowana kadra pracowników, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje podczas szkoleń odbywających się nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami w ośrodkach stanowiących kolebkę data recovery. Pozyskujemy wiedzę od światowych liderów w branży odzyskiwania danych, wymieniamy się własnymi doświadczeniami.

  Analizując kilka lat działalności naszej firmy, bez wątpienia można stwierdzić, że MIP Data Recovery swój sukces zawdzięcza mozolnej pracy naszych techników, którzy z wielkim zapałem i poświęceniem podchodzą do powierzonych im zadań. Dzięki kadrze profesjonalistów, którzy wiedzą co chcą w życiu osiągnąć i konsekwentnie do tego dążą mogliśmy wdrożyć dodatkową usługę "Analizę ekspresową", która dla niektórych klientów jest "zbawieniem", gdy zostaną utracone dane księgowe bądź ważne dokumenty firmowe czy zapiski.

  Warto też dodać, iż nasi pracownicy związani są z firmą od początku jej istnienia. Pozwoliło nam to zainwestować w ich rozwój i sprawić, że w chwili obecnej uważani są za fachowców najlepszych nie tylko w Polsce, a także w Europie.

  Z uwagi na stale rosnące zainteresowanie usługami odzyskiwania oraz kasowania danych, staramy się aby były one dostępne dla jak najszerszego grona zainteresowanych, toteż MiP Data Recovery tworzy sieć oddziałów w największych miastach Polski.
 
1. Ministerstwo Sprawiedliwosci [zobacz]
2. Computerland [zobacz]
3. Fiat Bank Polska S.A. [zobacz]
4. Millennium Dom Maklerski S.A. [zobacz]
5. Philips Polska [zobacz]
6. Shell Gas Polska Sp. z o.o. [zobacz]
7. Ministerstwo Spraw Zagranicznych [zobacz]
8. Sky Europe Airlines S.A. [zobacz]


odzyskiwanie danych