Panel klienta online Zgłoszenie online
Flaga Flaga Flaga
  Główna Odzyskiwanie Referencje Cennik Procedura Poufność Kontakt
Pogotowie całodobowe 663 690 690
 

Poufność i bezpieczeństwo danych

poufnoscŚwiadcząc dla Państwa usługi szczególny nacisk kładziemy na dyskrecję i bezpieczeństwo pozostawionych u nas danych.

Odzyskane dane przechowujemy na specjalnie stworzonym do tego celu serwerze, do którego dostęp mają wyłącznie wybrane, uprawnione (upoważnione) osoby. Sprzęt działa tylko w ramach naszej wewnętrznej sieci, co uniemożliwia jakiekolwiek ataki oraz próby ingerencji z zewnątrz, zaś pomieszczenie w którym się on znajduje zostało przystosowane specjalnie do tego celu i poddane całodobowemu monitoringowi.

Odzyskane dane pozostają u nas przez okres 7 dni, po tym czasie zostają definitywnie usunięte. Oczywiście, na Państwa wyraźną prośbę, jedyną kopię przekazujemy Państwu, bez zachowywania informacji w swoich zasobach.

Poufność realizujemy poprzez:


ico ochronę powierzonych nośników przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich
ico nieudzielanie żadnych informacji na temat klienta oraz prowadzonej przez niego działalności bez jego uprzedniej zgody,
ico przestrzegania tajemnicy handlowej
ico ochronę Państwa danych osobowych, stosownie do przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) oraz przepisów wykonawczych:Obowiązek zachowania poufności, o którym mowa trwa również po ustaniu współpracy.
 
1. Ministerstwo Sprawiedliwosci [zobacz]
2. Computerland [zobacz]
3. Fiat Bank Polska S.A. [zobacz]
4. Millennium Dom Maklerski S.A. [zobacz]
5. Philips Polska [zobacz]
6. Shell Gas Polska Sp. z o.o. [zobacz]
7. Ministerstwo Spraw Zagranicznych [zobacz]
8. Sky Europe Airlines S.A. [zobacz]


odzyskiwanie danych