Panel klienta online Zgłoszenie online
Flaga Flaga Flaga
  Główna Odzyskiwanie Referencje Cennik Procedura Poufność Kontakt
Pogotowie całodobowe 663 690 690
 

Wypożyczalnia elektroniki

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w ramach działalności prowadzonej w zakresie odzyskiwania danych, uruchomiliśmy wypożyczalnię elektronik do dysków twardych. Takie rozwiązanie pozwala na samodzielne i szybkie odzyskiwanie danych w sytuacjach, w których klient jest przekonany, iż uszkodzeniu uległa wyłącznie elektronika zewnętrzna dysku . Dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena usługi, skalkulowana na poziomie o wiele niższym niż w przypadku odzyskiwania danych przez naszych specjalistów.

Przyczyny uszkodzeń elektroniki dysków:
  1. Awarie zasilaczy
  2. Zbyt duże napięcie w sieci
  3. Nieprawidłowe podłączenie dysku przez uzytkownika
W przypadku awarii płytki elektroniki, by uzyskać dostęp do danych niejednokrotnie wystarczy podłożenie sprawnego egzemplarza z innego dysku. Należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, iż podmiana elektroniki może nie być skuteczna w niektórych przypadkach utraty dostępu do danych. Określone modele dysków, szczególnie te nowsze, mają elektronikę dedykowaną konkretnemu egzemplarzowi, a jakiekolwiek zamiany mogą tylko pogorszyć sytuację i zwiększyć rozmiar szkód. Przywrócenie dostępu do danych będzie wymagało wtedy fachowej wiedzy specjalistów z zakresu data recovery oraz laboratoryjnych warunków pracy.

MiP DATA RECOVERY posiada niezwykle bogate zasoby dysków twardych, a tym samym elektronik do nich przeznaczonych do wypożyczenia. Baza nośników nieustannie poszerzana jest poprzez kolejne zakupy, a w jej skład wchodzą unikalne egzemplarze, niedostępne już na rynku pierwotnym i trudne do zakupienia na rynku wtórnym.

Przed wypożyczeniem elektroniki należy zapoznać się z Regulaminem świadczenia usług przez MiP Data Recovery. Zamówienie elektroniki oznacza akceptację warunków w nim zawartych.Wypożyczalnia elektroniki:

www.mip.net.pl 
1. Ministerstwo Sprawiedliwosci [zobacz]
2. Computerland [zobacz]
3. Fiat Bank Polska S.A. [zobacz]
4. Millennium Dom Maklerski S.A. [zobacz]
5. Philips Polska [zobacz]
6. Shell Gas Polska Sp. z o.o. [zobacz]
7. Ministerstwo Spraw Zagranicznych [zobacz]
8. Sky Europe Airlines S.A. [zobacz]


odzyskiwanie danych